Informacijos tel.:
+370 422 6 03 02

Administracijos
Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Paskaita ,,Kaip saugiai elgtis kelyje”

Dalyvaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, į Šeduvos globos namus šiandien buvo pakviesta atvykti ir pravesti paskaitą Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ilona Sernovienė . Pareigūnė priminė gyventojams apie tai, kaip saugiai reikia elgtis kelyje, transporto priemonėje bei gatvėje. Tai pat pademonstravo, kaip taisyklingai užsidėti atšvaitus, kad būtume matomi kelyje tamsiu paros metu ir saugiai grįžtume į namus. Džiaugiamės, kad globos namų gyventojai ne tik žino kelių eismo taisykles, bet ir jų laikosi.

Po paskaitos pasižiūrėjome filmą, kurio siužetas buvo pamokantis, kaip vienas neatsargus poelgis gatvėje gali sugriauti visą likusį gyvenimą. ūtume matomi kelyje tamsiu paros metu ir saugiai grįžtume į namus. Džiaugiamės, kad globos namų gyventojai ne tik žino kelių eismo taisykles, bet jų ir laikosi.
Po paskaitos pasižiūrėjome filmą, kurio siužetas buvo pamokantis, kaip vienas neatsargus poelgis gatvėje gali sugriauti visą likusi gyvenimą.
Norisi, kad visada būtume saugūs, matomi ir būtume madingi nešiodami atšvaitą.

Norisi, kad visada būtume saugūs, matomi ir būtume madingi nešiodami atšvaitą.

-