
Šeduvos globos namų darbuotojai savanoriavo „Šiaulių letenėlėje“
Šiandien Šeduvos globos namų darbuotojai susivienijo bendram tikslui ir vyko savanoriauti į gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė“. Perdavėme visų mūsų surinktą paramą, tačiau ne mažiau




