Menu Close

Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

Kasmet, trečiąjį lapkričio sekmadienį, minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena.
Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kasdien keliuose žūstančius ir sužalojamus žmones. Transporto priemonių vairuotojai ir pėstieji skatinami susimąstyti apie savo ir kitų saugumą keliuose.
Šeduvos globos namų bendruomenė, dalyvaujanti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, susirinko paminėti šios dienos. Renginio metu buvo aptariama eismo įvykių statistika ir vykdoma diskusija saugaus eismo tema. zuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ susirinko paminėti šios dienos. Renginio metu buvo aptariama eismo įvykių statistika ir vykdoma diskusija saugaus eismo tema.
Tai pat peržiūrėti video filmukai apie eismo įvykius ir nelaimes keliuose, kurios dažniausiai įvyksta nesilaikant Kelių eismo taisyklių.
Minint šią dieną svarbu, kad kiekvienas būtų atsakingas už save ir savo artimuosius.zuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ susirinko paminėti šios dienos. Renginio metu buvo aptariama eismo įvykių statistika ir vykdoma diskusija saugaus eismo tema.
Tai pat peržiūrėti video filmukai apie eismo įvykius ir nelaimes keliuose, kurios dažniausiai įvyksta nesilaikant Kelių eismo taisyklių.
Minint šią dieną svarbu, kad kiekvienas būtų atsakingas už save ir savoTaip pat peržiūrėti video filmukai apie eismo įvykius ir nelaimes keliuose, kurios dažniausiai įvyksta nesilaikant Kelių eismo taisyklių. Minint šią dieną svarbu, kad kiekvienas būtų atsakingas už save ir savo artimuosius.

Skip to content