Menu Close

Šeimų šventė „Gera būti kartu!”

Pabūkime kartu,
Kol vienas kitą turime,
Kol žvalgomės pro langą,
Užtrukusių kely.
Kada jei ne dabar,
Kai savo artimąjį apkabinę,
Mes galime pajusti
Šilumą širdy…
Šiltą ir saulėtą įsibėgėjusio rudens, rugsėjo 16-sios popietę, globos namuose jautėsi sujudimas, aidėjo šurmulys. Tą dieną vyko gyventojų ir jų giminaičių, artimųjų susitikimo Šeimos šventė.  Ši šventė globos namuose įrodė, jog, šeima – didžiausia vertybė, kuri sutampa su mūsų įstaigos tikslu – išlaikyti šeimos narių tarpusavio ryšį, puoselėti nuoširdžius santykius, bendravimą ir skatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį.
Į Šeimų šventę susirinko gausus būrys svečių, kurie aplankė savo artimuosius, giminaičius, draugus gyvenančius globos namuose. Ilgai laukta šventė prasidėjo globos namų direktorės A. Brazienės žodžiais, kurie kvietė pasidžiaugti artimu šalia, pabūti kartu neskaičiuojant laiko, dalintis šiluma ir pasimėgauti kiekviena akimirka.  Šventės metu, skambant muzikai buvo galima pasigrožėti globos namų gyventojų darbų paroda, fotografijose įamžintomis kasdieninėmis akimirkomis.
Ši diena globos namuose buvo kupina geros nuotaikos ir džiugių akimirkų. Šventėje dalyvavusių gyventojų padėkos, spindinčios akys ir plačios šypsenos džiugino mus, o gyventojų artimųjų išrašyti palinkėjimai albume mus įkvėpė toliau prasmingai dirbti ir kurti.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie gražios šventės ir tariame nuoširdų AČIŪ: kavinei ,,Pas Zitą“, Mažajai bendrijai ,,Kaimynų Gūžta“, UAB ,,Samsonas“, Šeduvos kultūros ir amatų centrui, Vilijai Stalionienei, savanorėms – Patricijai, Emilijai ir Agnei.
Skip to content