Menu Close

Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Su gera nuotaika ir pasisekusiu oru Šeduvos globos namų bendruomenė išlydi paskutinę rugsėjo dieną minėdami „Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną”. Prieš išvykdami aptarėme maršrutą, prisiminėm saugaus eismo taisykles ir sėdome į automobilius. Pirmas sustojimas – Šeduvos istorinės technikos muziejus „Retromobile”. Mus pasitiko Juozas Jučas, kuris papasakojo apie automobilių išskirtinumą, kokiuose filmuose jie buvo filmuoti Lietuvoje ir smagiausia, kad jie visi veikiantys. Atsidėkodami įteikėme šviesą atspindinčius atšvaitus, saugos liemenę ir priminėme, kaip būti saugiu ir matomu tamsiu paros metu.  Antras sustojimas – Šeduvos vilnos karšykla.  Pamatėme vilnos karšyklos techninę įrangą ir apie ją papasakojo ŠKAC darbuotojai Erichas Burbulis ir Livita Tvarevičienė.
Įdomi ir naudinga istorija, su kuria turėtų susipažinti ne tik šeduviečiai.  Erikui ir Livitai taip pat atsidėkodami įteikėme saugaus eismo dovanėles. Trečias sustojimas – Šeduvos žydų holokausto vietos. Medžių apsupty, tvarkingoje aplinkoje stovi gražus paminklas, skirtas žydų holokaustui atminti. Susikaupę ir susimąstę aptarėme lankytas vietas. Nedžiugina tai, kad didžioji dalis išvykos dalyvių šiose vietose lankėsi pirmą kartą, nors yra tikri šeduviai.
Tad „Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena” mums buvo prasminga, įdomi ir saugi. Džiaugiamės dalyvaudami Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 projekte.

Skip to content