Informacijos tel.:
+370 422 6 03 02

Administracijos
Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Šeduvos globos namuose – sveikinimų koncertas

Besibaigiant pavasariui ir atskubant vasarai Šeduvos globos namų gyventojai surengė sveikinimų koncertą. Saulėtu ir šiltu oru lepinęs gegužės mėnuo, suteikė puikią progą pasveikinti globos namų bendruomenę.

Šis koncertas buvo skiriamas pavasario užbaigtuvėms ir pasirinktoms viso gegužės mėnesio progoms paminėti. Sveikinimai buvo skiriami darbininkų, Motinos, Tėvo dienos progomis, pasveikinti gegužės mėnesį gimtadienį šventusieji ir varduvininkai, paminėtas Šv. Stanislovas. Taip pat su profesine švente pasveikintos įstaigos slaugytojos ir buhalterės. Renginio metu skambėjo muzikiniai sveikinimai, buvo skaitomos eilės bei linkėjimai. Taip pat visi su šypsenomis klausėsi reklaminių intarpų, kurių metu buvo skaitomi įvairūs skelbimai ir reklamos.

Gyventojai labai kruopščiai ir atsakingai ruošėsi šiam koncertui. Buvo įdėta daug pastangų ir pateikta gražių minčių šiam renginiui įgyvendinti. Smagu matyti, jog būta ir jaudulio. Tai tik išduoda, kaip svarbu yra pasirodyti kuo geriau ir sau bei kitiems parodyti geriausią rezultatą. Gyventojų pasiruošimas ir įdedamos pastangos vis labiau stebina. Tai parodo, jog senatvė – išties gražus laikotarpis, kai gali mėgautis tuo, ką pats atlieki ir tuo dar nustebindamas, pradžiugindamas aplinkinius.

 

-

Partneriai

Partneriai