Informacijos tel.:
+370 422 6 03 02

Administracijos
Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Šeduvos globos namuose skambiai nuaidėjo Joninės

Pačiame vasaros gražume, žiedais vainikuotos, dainomis nuskamba Joninės, dar kitaip vadinamos Rasos švente arba Kupolinėmis. Tai šventė, kurioje susiduria ilgiausia diena bei trumpiausia naktis, kūrenami laužai, pinami vainikai ir ieškomas paslaptingasis paparčio žiedas, o jį radusiųjų laukia laimė, meilė ir sėkmė.

Paparčio žiedo visgi neieškojome, tačiau puoselėjant gražias tradicijas ir artėjant iškiliai, tautiškai vasaros šventei – Joninėms, birželio 22 dieną Šeduvos globos namų salėje susirinko gausus būrys gyventojų ir darbuotojų. Lydimi geros nuotaikos ir šurmulio pradėjome Joninių šventę.

Nupintais ąžuolo vainikais, simbolizuojančiais stiprybę, buvo sveikinami visi Jonai – gyventojai ir įstaigos darbuotojas. Taip pat gėlių vainikais padabintos darbuotojos Rasos. Varduvininkams skirtoje šventėje koncertavo Jolantos Černiauskienės vadovaujamas Sidabravo kultūros namų ansamblis „Trys viename“.

Savo nuoširdumu muzikantai suvirpino klausytojų širdis: visus linksmino liaudies dainomis, varduvininkams skyrė muzikinį sveikinimą ir įteikė jiems po dovanėlę. Nuo pat pirmų armonikos akordų, kiekvieno širdyje užsidegė liepsnelė jaunystės ir šventinės nuotaikos.

Šventės metu buvo ištarti patys gražiausi sveikinimai bei linkėjimai. Skambėjusios melodijos visus įtraukė į šventės sūkurį. Na, o pasibaigus renginiui visų laukė vaišės.

Šeduvos globos namų socialinė darbuotoja Rita Asačiovienė

-