Informacijos tel.:
+370 422 6 03 02

Administracijos
Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Saugaus eismo renginys „Atspėk kelio ženklą”

     Prisijungdami prie Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021“ Šeduvos globos namai organizavo orientacines varžybas „Atspėk kelio ženklą“, kuriose gyventojai ne tik gerai praleido laiką gryname ore, bet ir  nuotaikingai nusiteikę išbandė savo jėgas atliekant įvairias užduotis.

     Varžybų  pradžioje komandos turėjo išsiaiškinti kelio ženklų reikšmes bei kuo greičiau juos paskirstyti į tinkamas vietas, atsižvelgiant į sankryžas, žaliąsias zonas, pastatus, pėsčiųjų judėjimo krypti, dviračio takus ir t.t.  atliekant užduotį turėjo paaiškinti kodėl parinktas kelio ženklas yra toje vietoje. Pasibaigus šiai užduočiai visi susirinkome žaisti stalo žaidimo, kuriame taip pat reikėjo atspėti kelio ženklą, jį pristatyti ir paaiškinti reikšmę. Puikiai praleidę popietę gyventojai turėjo galimybę dar kartą pasikartoti kelio ženklus, kelių eismo taisykles bei aptarti įvairias situacijas, padiskutuoti ir įsiklausyti į kitų nuomones.

     Saugumas kelyje priklauso nuo kiekvieno mūsų. Būnant eismo dalyviu įpareigoji gerbti ne tik save, bet ir  kitus, laikytis nustatytos tvarkos kelyje. Gyventojai atsakingai bei noriai dalyvaudami šiame projekte, džiaugiasi ne tik gerai praleistu laiku, bet ir patobulintais  saugaus elgesio kelyje įgūdžiais.

 

 

 

-