Informacijos tel.:
+370 422 6 03 02

Administracijos
Darbo laikas: 8:00 - 17:00

Išvyka į Pašilių stumbryną

Keliauti visada smagu, nes kiekviena kelionė palieka neišdildomą įspūdį. Šeduvos globos namai ir Šeduvos globos namų Polekėlės padalinys dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“  ir stengiasi saugūs būti ne vien savame krašte, bet ir keliaujant. Dalyvaudami šiame projekte siekiame ne tik patys būti saugūs kelyje, bet ir kitiems priminti, kad už kiekvieną žingsnį kelyje esame atsakingi patys.

Lydimi socialinių darbuotojų, gyventojai vyko į Pašilių stumbryną, esantį Panevėžio rajone. Visiems buvo priminta elgtis saugiai ir atsakingai, kelyje laikytis kultūros ir pagarbos. Saugumą garantavo liemenės ir atšvaitai, kuriuos įsteigė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Pašilių stumbryne laikomi stambiausi laukiniai gyvūnai – Europos stumbrai, įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir į tarptautinę Raudonąją knygą. Stumbrais gėrėjomės nuo dengtos pakylos – apžvalgos aikštelės, iš kur atsiveria unikali galimybė iš arti stebėti kaimenės gyvenimą. Smagu matyti kaip jie maitinasi, braižo didžiules nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje.

Pavaikščioję susėdome ant suolų prie laužavietės,  užkandome ir dar kartą pasimėgavome  gamtos ramybe.

Praleidome  turiningą vasaros dieną, pilną malonių įspūdžių ir smagaus pasibuvimo gamtoje.

 

-

Partneriai

Partneriai